Latvija

Koka virsmu un grīdu tonēšana

Sludinājuma numurs: 3301049

Koka virsmu un grīdu tonēšana

9.46 €

  • Piegāde Izvešana ar savu transportu
  • Apmaksa Skaidra nauda, bankas pārvedums
  • Atdošana atpakaļ Netiek pieņemts
  • Atrašanās vieta Rīga
  • Pievienots 26.05.2014 17:35

Pārdodam dabīgas eļļas un ekoloģiskas beices koka virsmu ietonēšanai. Plāšs toņu klāsts. Piedāvājumā 60 toņi. Toņus ir iespējams jaukt savā starpā, lai varētu pieskaņot jebkuram interjeram. Ar tonēto eļļu palīdzību Jūs varat no vienkāršas priežu vai egles grīdas iztaisīt riekstkoku vai tīkkoku. Ar tonētās eļļas palīdzību Jūs varat jaunu koku pārvērst par vecu, antīku koku.

Ļoti iecienīti ir baltie toņi: balts, kašmira balts, baltais ozols. Arī tumšie toņi ir plašā klāstā: melnkoks, tumšā goba, dziļi melns u.c. Bērnu istabas grīdām un mēbelēm bieži izvēlas spilgtos un saulainos toņus: citrona dzeltens, baložu zils, sarkanoranžs u.c. Sarkankoku cienītājiem ir plaša toņu izvēle: tīkkoks, pernambuks, palisander, gaišais ķirsis, mahagoni, azobe u.c. Arī tumšāki un gaišāki brūnie toņi ir plašā klāstā: riekstkoks, valrieksts, ozols, antīkais ozols, pelēkbrūns, wenge u.c. Piedāvājumā ir arī pēdējā laika modernākie - pelēkie toņi: sudraba pelēks, platīna pelēks, zaļganpelēks, pelēkā goba, cementa pelēks u.c.

Pēc koka tonēšanas virsmu ir iespējams lakot, eļļot vai vaskot. Būsiet laipni gaidīti mūsu veikalā Rīgā, A. Čaka iela 107 un mēs piemeklēsim Jums nepieciešamos materiālus, kā arī sniegsim profesionālu konsultāciju. Veikala klientiem bezmaksas stāvvieta.

Paziņot