Latvija

Grāmatvedības kursi ar atlaidi līdz 40%

Ir iespēja BEZMAKSAS apmācīties ar NVA kuponiem.

Sludinājuma numurs: 3392663

Grāmatvedības kursi ar atlaidi līdz 40%

Nav noteikta

  • Daudzums 1 gab
  • Apmaksa Skaidra nauda, bankas pārvedums
  • Atrašanās vieta Rīga
  • Pievienots 07.07.2014 12:31

-Grāmatvedības kursi iesācējiem, 100 ak. st
(Kursa laikā Jūs pilnīgi sagatavos patstāvīgam darbam mazos un vidējos uzņēmumos. Jūs saņemsiet visas bilancpējīgam grāmatvedim nepieciešamās pamatzināšanas un iemācīsieties sagatavot uzņēmuma gada pārskatus. Ir iespēja pabeigt kursu attālināti. )

-Grāmatvežu kvalifikācijas celšanas kursi, 40 ak. st
(Apmācības kursā mēs pacentāmies apkopot strādājošiem grāmatvežiem nepieciešamos materiālus, kas būtu lietderīgi praktiskam darbam. )

-Grāmatvežu sertifikācijas programma (4. kvalifikācijas līmeņa „Grāmatvedis” apmācības programma), 200 ak. st.
(Apmācības laikā Jūs varēsiet padziļināt un aktualizēt savas zināšanas saskaņā ar Latvijas grāmatvedības likumdošanu un starptautiskajiem finanšu pārskata standartiem. Tie, kuru zināšanas eksāmenos būs atbilstošas sertifikācijas prasībām, varēs pretendēt uz Starptautiskā grāmatvežu kompetences sertifikāta saņemšanu, kas atbilst Eiropas standarta EN ISO/IEC 17 024:2003 prasībām un atzīts bez atkārtotas novērtēšanas 27 Eiropas Akreditācijas kooperācijas līgumvalstīs. Izsniedz Grāmatvežu sertifikācijas centrs. )

-Gramatvedības uzskaite atbilstoši starptautiskajiem standartiem 160 ak. st
(Jums būs iespēja iegūt zināšanas par finanšu pārskatu sagatavošanai nepieciešamajiem procesiem. Kā arī gūt iemaņas aprēķinu veikšanā, kuri ir saistīti ar naudas līdzekļu kustības gada pārskatu sagatavošanu. Jūs varēsiet attīstīt iemaņas organizācijas finanšu stāvokļa analīzes veikšanai. )

-Grāmatvedības uzskaite un finanses vadītājiem, 40ak. st
(Grāmatvedības uzskaites, finanšu un nodokļu izprašana atbrīvos vadītājus no daudzām problēmām un ļaus efektīvāk vadīt biznesu. )

-Grāmatvedības datorprogramma 1C „Grāmatvedība”, 150ak. st
(Apmācības kursa laikā Jūs apgūsiet grāmatvedības programmas „1C Grāmatvedība” funkcijas un datorizētās grāmatvedības darba organizāciju, saimniecisko operāciju uzskaiti, grāmatvedības bilances sagatavošanu, peļņas vai zaudējumu aprēķināšanas kārtību, naudas plūsmas sastādīšanu. )

Nodarbības notiek:
Vakara grupas - 18.00 - 20. 40.
Rīta grupas - 9.00 - 11. 40.
Sestdienas grupas - 10.00 - 15. 00.
Apmācības notiek krievu un latviešu valodā.
Nodarbības notiek nelielās grupās (līdz 8 cilvēkiem), Maskavas ielā 240.
Pēc kursu beigšanas tiek izsniegts sertifikāts.

 

Paziņot