okidoki pakalpojumu personalizācijai izmantojiet cookies. Sīkāk

Asspalvainie miniatūrie un trušu takši

Sludinājuma numurs: 4414477

Asspalvainie miniatūrie un trušu takši

700 €

Cena par gabalu

Piedāvāt cenu

  • Daudzums 2 gab
  • Apmaksa Skaidra nauda, bankas pārvedums
  • Atrašanās vieta Līgatne, Līgatnes novads
  • Pievienots 04.09.2015 06:45

Papildus informācija

  • Šķirnes grupa Takši

Apraksts

Latvijas Kinoloģiskajā federācijā/FCI reģistrēta takšu audzētava Bergberry piedāvā asspalvaino miniatūro un trušu takšu kucēnus. Kucēni dzimuši 24. 02. 2015 (ir dzimuši 5 puikas un 5 meitenes). 

Kucēni ir ļoti aktīvi un zinātkāri. Mazuļi ir auguši ārpus pilsētas kņadas un ļoti mīl pastaigas brīvā dabā. Viņi ļoti daudz skraida un spēlējas svaiga gaisā. Kucēni zina kas ir sausā barība, bet pamatbarība viņiem ir svaiga gaļa, biezpiens, kefīrs un dārzeņi. Naturāla barošana un liela teritorija pilnvērtīgam pastaigām ļauj mūsu kucēniem augt stipriem, veseliem un izturīgiem. 

Pilna informācija par kucēniem un viņu vecākiem ir pieejama audzētavas “ Bergberry” mājas lapā. 
Kucēni attiecīgi pēc vecuma saņem veselības aprūpi, profilaktiskās apstrādes pret iekšējiem un ārējiem parazītiem. Ir saņēmuši savu identifikācijas numuru (mikročips un Eiropas pase), kā arī visas nepieciešamās vakcinācijas un ir gatavi doties pie savas ģimenes. 

Jaunie saimnieki saņems atsavināšanas līgumu, ES parauga lolojumdzīvnieka pasi, kura ir noradītas kucēnam veiktās vakcinācijas, identifikācijas numurs (mikročips) un norāditi datumi, kad tika veiktas pretparazītu apstrādes. 
 

Paziņot