okidoki pakalpojumu personalizācijai izmantojiet cookies. Sīkāk

Bīgla kucēni

Sludinājuma numurs: 4602230

Bīgla kucēni

800 €

  • Apmaksa Skaidra nauda, bankas pārvedums
  • Atrašanās vieta Rīga
  • Pievienots 09.11.2015 13:37

Papildus informācija

  • Šķirnes grupa Medību

Apraksts

Piedāvājam rezervācijai bīgla kucēnus, dzimušus 18.10.2015. Skaisti, spilgti, ar teicamu eksterjeru un košu trīskrāsu apmatojumu. Kucēnu vecāki ir ar teicamiem ciltsrakstiem, stabilu nervu sistēmu, nosvērtu raksturu un ir lieliski savas šķirnes pārstāvji. Kucēnu tēva ciltskoka pamatā ir pazīstamās Anglijas audzētavas "Dialynne" asins līnijas, atzīti priekšteči.

Kucēnu tēvs Nelsons She La Gor – Multi čempions. Interčempions. Latvijas Grand čempions. 2014.-2016. Gada čempions. Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Austrijas, Zviedrijas, Polijas, Baltijas, Eiropas un Eirāzijas čempions. Latvijas un Igaunijas Jaunais čempions. Ir ieguvis Vispārējās dresūras kursa (VDK) 1.pakāpes sertifikātu, Suns pavadonis (BH) sertifikātu un 1.pakāpes darba diplomu pa asinspēdu.

Kucēnu māte Ameli of Fortis – skaistākā mamma pasaulē. Latvijas čempione.

Kucēni ir perspektīvi izstāžu karjeras veidošanai, vaislas darbam un medībām.
Bīgls ir ļoti gudrs un intelektuāls suns, lielisks kompanjons, jautrs un aktīvs draugs visai ģimenei, ļoti labi saprotas ar bērniem. 

Kucēni gatavi pārcelties uz jaunajām mājam no 2015. gada 20. decembra. Kucēni būs vakcinēti atbilstoši vecumam, mikročipēti, tiks izsniegta Eiropas Savienības mājdzīvnieka pase, pirkšanas-pārdošanas līgums un IKU (LKBA) ciltsraksti. Garantējam palīdzību kucēnu audzināšanā, apmācībā un izstāžu karjeras veidošanā.

Kucēnu vecākus var apskatīt, tēvu – Rīgā, māti ar kucēniem audzētavā ZAK DE LUX Skrīveros. Iespējama kucēna piegāde uz ārzemēm.

Papildus informāciju var iegūt, zvanot uz norādīto tālruni vai rakstot uz e-pastu, kā arī apmeklējot mūsu mājaslapu http://nelson.mozello.lv/ vai audzētavas mājaslapu http://zakpug.weebly.com/beagle.html.

Paziņot

okidoki
Sludinājumi
Palīdzība