okidoki pakalpojumu personalizācijai izmantojiet cookies. Sīkāk

Mēbeļu ražotājs (Polija)

Sludinājuma numurs: 5158973

Mēbeļu ražotājs (Polija)

  • Atrašanās vieta Bauska, Bauskas novads
  • Pievienots 13.05.2016 11:01

«Furnitech» Mēbeļu fabrika dibināta 2008. gadā. Un visiem tā darbības gadiem, kompānija ir ieguvusi reputāciju, kas ražo nevainojamu kvalitāti un produktu klāsta. Mūsu misija - nodrošināt produktus, augstāko produkcijas kvalitāti konkurenci, par zemāko cenu.
Šobrīd «Furnitech» piedāvā saviem klientiem un partneriem pilnu pieejamu un augstas kvalitātes mēbeles.

Pašu ražošanas iekārtas uzņēmuma aprīkota ar modernām iekārtām, kas nodarbina augstas klases meistari. Mēs pastāvīgi attīstīt un ieviest progresīvu pieredzi pasaules līderiem mēbeļu ražošanā.

Šodien kompānija ražo vairāk nekā 35 modeļus mēbeles, kombinējot efektīvu dizaina risinājumus un estētisko efektu katrā jautājumā - no vienkārša Daudzfunkcionālā pakaramais skapis nodalījumā.

Stilīgs, skaists un izturīgs mēbeles «Furnitech» izturīgs, viegli darboties un nerada grūtības transporta, kas ir ļoti pievilcīgs mūsu klientiem attālos punktos robežas.

Īpatnība darbības «Furnitech» ir nemainīgi augsti standarti attiecībā uz produktu kvalitāti, ne tikai, kas apzīmēts ar vadošajiem ekspertiem sertificēšanas jomā un klientu no mūsu uzņēmuma. Uzņēmums nepārtraukti attīstās drošības sistēmu un kvalitātes kontroli visos ražošanas procesa. Mēbeles tiek izgatavotas uz mūsdienu vācu un itāļu iekārtu, izmantojot progresīvas tehnoloģijas.

Paziņot