okidoki pakalpojumu personalizācijai izmantojiet cookies. Sīkāk

Aļaskas malamuta kucēni

Sludinājuma numurs: 5635435

Aļaskas malamuta kucēni

500 €

Piedāvāt cenu

  • Atrašanās vieta Dundaga, Dundagas pagasts, Dundagas novads
  • Pievienots 21.10.2016 07:50

Piedāvāju Aļaskas malamuta kucēnus, kas dzimuši 22.07.2016. Aļaskas malamuti ir cilvēkiem ļoti draudzīga šķirne, kas mīl bērnus, sportu un aktīvu dzīvesveidu, ir paklausīgi un ļoti mīļi, ja viņus pareizi audzina. Kucēnu ciltskokā ir pasaules un Eiropas čempioni. Kucēnu tēvs Lords Marius Dundaga Lux ir Latvijas čempions, atklātās klases uzvarētājs Aļaskas malamutu specializētajā izstādē Tallinā, 2012. gadā, kur piedalījās vairāk kā 50 malamuti. Māte Karla Dun Daga 2011. gadā pasaules čempionātā bija viena no 6 labākām Aļaskas malamutu kucēm junioru klasē, vairākkārt saņēmusi augstāko novērtējumu kā labākais sugas pārstāvis un labākā kuce. Kucēnu vectēvs ir Dartons Ridal Dun Daga, kas 2012. gadā bija labākais suns Aļaskas malamutu specializētajā izstādē Tallinā, saņemot titulu Labākā galva, Dārtons vairākkārt ir bijis uz starptautiskās suņu izstādes Ķīpsalā (rudens) plakāta, daudzkārt bijis labākais sugas pārstāvis un grupas uzvarētājs, 2009. gadā pasaules čempionātā ieguva 3. vietu junioru klasē (starp 30 pasaules labākajiem junioriem). 
Vecmāmiņa Umma Alberta ir interčempione (7xCACIB) un 3 reizes atzīta par labāko šķirnes pārstāvi, 7 reizes par labāko pretējā dzimuma pārstāvi. 
Vectēvs pa mātes līniju Buffalo Bill Inditarod ilgu laiku bija pats slavenākais melnais malamuts Eiropā, dzīvoja Čehijā, interčempions. 
Vecmāmiņa pa mātes līniju Darra Ridal Dun Daga ir Latvijas čempione, vairākkārt bijusi labākā kuce, vienreiz labākais šķirnes pārstāvis un Best in show uzvarētāja (2010)  5. grupas kluba izstādē.  Kucēni ir attārpoti un potēti, čipoti un ar ES veterinārām pasēm.

Interesentiem  zvanīt vai rakstīt uz e-pastu norādot savu tālruņa nr.
 

Paziņot

Līdzīgi sludinājumi