okidoki pakalpojumu personalizācijai izmantojiet cookies. Sīkāk

Majorenhoff - restorāns Jūrmalā

Sludinājuma numurs: 9562401

Majorenhoff - restorāns Jūrmalā

  • Atrašanās vieta Jūrmala
  • Pievienots 29.01.2020 14:51

Mūsu kūrortpilsēta piedāvā daudzveidīgas atpūtas iespējas. Restoráni Jūrmalā pavisam noteikti ir viena no baudāmākajām. Kad meklējat izsmalcinātu maltīti, noteikti iegriezieties pie mums. Mūsu pavāri katram ēdienam veltī radošu pieeju, lai pārsteigtu pat pašus prasīgākos gardēžus. Esat Vidusjūras virtuves, eksotisku kombināciju cienītājs vai arī dodat priekšroku tradicionālajiem Eiropas virtuves ēdieniem? Jebkurā gadījumā mūsu ēdienkarte Jūs neatstās vienaldzīgus – plaša picu, ēdienu uz oglēm un pastu izvēle, sātīgas brokastis jebkurai gaumei….

Restorāni Jūrmalā ir īpaši ar to, ka kūrortpilsētas šarmu katrs apvieno ar savu īpašu atmosfēru. Mūsu restorāns izceļas ar izsmalcinātu itāļu mājīgumu, kas ļauj aizmirst pilsētas kņadu un uz brīdi sajusties kā ceļojumā. Atrodamies pašā Jūrmalas sirdī, kas dod iespēju ērti apvienot patīkamu maltīti pie mums ar pilsētas piedāvātajām atpūtas un izklaides iespējām. Mūsu viesmīlīgā komanda ļaus Jums aizmirst visas rūpes un izbaudīt mirkli burvīgā atmosfērā.

Nebaidieties pazust šajā izvēles pārpilnībā, mūsu personāls vienmēr ar prieku ieteiks ēdienus atbilstoši Jūsu gaumei.  Laika gaitā pārbaudītas receptes, augstākās kvalitātes sastāvdaļas un pavāru profesionālās prasmes Jūsu maltīti pārvērtīs par īstu gastronomijas ceļojumu!

https://majorenhoff.lv/

 

 

Paziņot

okidoki
Sludinājumi
Palīdzība