Для персонализации услуг okidoki использует cookies. Подробнее

Латвия

Питбули

Номер объявления: 8818518

Питбули

500 €

Предложить цену

  • Добавлено 31.03.2021 17:25
Kuldīga, Kuldīgas novads

Lielisks piedāvājums - Skaists Pelēkzilais Amerikāņu staffordšīras terjera puika, un brūganīgs puika dzimuši 17, 03, 2019. Abi Vecāki ar perfektu psihi un ir vienas ģimenes mīluļi ar labiem ciltsrakstiem, abi sunīšu vecāki ir uzreiz apskatāmi un arī varēsiet papaijāt :). Pašiem ģimenē ir 5. gadīga meita, kura ir uzaugusi ar suņiem un mīluļi klausa uz vārda, tāpēc maziem kucēniem tiek mantoti lieliski gēni un man tas ir svarīgi, jo saviem suņiem uzticos par 100%. Bildēs suņukam ir 2 mēneši un 10 dienas. Brūnganais Cena - 500 eiro. Pelekzilam 550 eiro .
Pašiem ar Stafiem ir jau 15 gadu pieredze.
Tēvs- nāk no Vācijas un Polijas krustojums, puikam svars ir jau ap 41 kg, tiešām liels un ar spēcīgu stāju un šim kucēniem ir tieši tēva gēni.
Māte-nāk no Polijas un Lietuvas krustojums, svars ap 30kg.
Vairāk bildes privāti. Palikuši tikai šie pēdējie puikas brūngans ar tumšu seju un pelēcīgu iekrāsu uz muguras un viscaur pelēkzilais, ļoti interesanta krāsa :).
Var jau braukt un vest mājās un iepriecināt savus īstos saimniekus, jo kucēniem ir jau divi mēneši. Ir jau pilna primāro dokumentu pakete, elektroniski identificēts, un potēts. Palīdzība audzināšanā un barošanā. TIKAI ATBILDĪGĀS UN GĀDĪGĀS ROKĀS. Es pat nevaru iedomāties citu sugu savā sētā, ļoti mīļi un uzticami ģimenes locekļi un protams arī māju prot sargāt.

P. S. Pēdējās 3. bildēs redzami kucēni no iepriekšējā metiena, tiešām skaisti ar izteiktu stāju, apmēram 7. mēnešu vecumā.

For sale very promising puppies of the American staffordshire terrier. Date of birth 17.03.2019. On the day of sale puppies will be full vaccinated by age, chip, EURO passport.

Сообщить