Латвия

Работа на круизных лайнерах

Зарплата не указана

Предложить цену

  • Сфера Туризм
Rīga

Darbs uz KRUĪZU LAINERIM !!!

SIDC Group labi zināmā Aģentūra darbiekārtošanas un tūrisma sfērā, kura atrodas pašā Rīgas sirdī. 15 gadu laikā mūsu kompānija profesionāli attīstījās, kas noveda pie kopīgas atzinības mūsu partneru un kolēģu starpā. Mūsu partneru skaitlī ir pasaules slavenas Starptautiskās kompānijas: ASV Kruīza Kompānijas & Eiropas UPJU Kruīza Kuģi, kā arī Luksusa JAHTAS un c., kuras regulāri izvēlas mūsu personālu darbam, lietojot mūsu Aģentūras pakalpojumus. SIDC GROUP SIA Licence / Speciālā atļauja personu iekārtošanai darbā uz kuģiem Nr. 65 no 2009.g. 02. marta. Satiksmes ministrija. Latvijas Jūras administrācija.

Piedāvātais amats: PAVĀRS/-E

Darba vieta Eiropas Upes Kruizu Kuģis

Darba pienākumi:
* Izpildīt pamatfunkcijas ēdienu pagatavošanā
* Atbalstīt kompānijas kulinārijas standartus
* Eiropas virtuvi pamatzināšanas

Prasības kandidātiem:
* Sagatavošanas, noformējuma un ēdiena saglabāšanas galvenās zināšanas
* Pamatēdienu un mērču gatavošanas iemaņas
* Galveno kulinārijas metožu izpildes iemaņas
* Vācu vai Angļu valodas zināšanas

Kompānija piedāvā:
* Darbs dinamiskā un starptautiskā kolektīvā ar karjeru izaugsmes iespējām un pievilcīgu atalgojuma sistēmu
* Bezmaksas ceļošana uz labākiem kuģiem visa Eiropa
* Bezmaksas dzīvošana un ēdināšana uz kuģa
* Atmaksātas aviobiļetes uz/no kiģa
* NET Samaksa: no 1100.00 līdz 1800.00 EUR mēnesī

Номер объявления: 5962646

1064 (+6 сегодня)
Добавлено: 08.03.2024 17:30
Сообщить о нарушении