Latvija

Reksis steidzami meklē mājas

Sludinājuma numurs: 3301957

Reksis steidzami meklē mājas

Nav noteikta

  • Atrašanās vieta Jelgava
  • Pievienots 27.05.2014 00:26

Reksim ir 6-7 gadi. Viņš ir īsts džentlmenis. Labi staigā pie pavadas, ir zinātkārs un ĻOTI DRAUDZĪGS. Sarga lomai neder, NEVAR DZĪVOT PIE ĶĒDES un tikai privātmājā ar sētu, nevis dzīvoklī, jo mīl plašumu. Tas arī bija iemesls, kāpēc viņu pameta saimnieki, jo pēc šķiršanās katrs dzīvo mazos dzīvokļos, bet suns ļoti mīl brīvību un dzīvi dzīvoklī izturēt nevar, jo visu laiku prasās laukā. Kādreiz suni baroja vectēvs, bet viņš ir miris un māju, kur kādreiz dzīvoja Reksis, tagad pārdod. Bija pat doma, ka suni vajag eitanizēt, jo nezināja, kur viņu likt.

Reksis ir mierīgs, nosvērts un ļoti gudrs suns, ĻOTI MĪL BĒRNUS. Uzmanīgi klausās, kad ar viņu runā. Prot elementāras komandas (krievu valodā). Viņš ir laimīgs par jebkādu cilvēka uzmanību. Reksim var rasties problēmas ar citiem liela auguma suņiem, bet mazus suņus un kaķus viņš neazitiek.

Tā kā Rīgas patversmes ir pārpildītas un atteicās viņu paņemt, suni atveda uz "Ķepu-Ķepā". Bet viņam PĒC IESPĒJAS ĀTRAK JĀATROD JAUNAS MĀJAS, jo šis suns NEVAR DZĪVOT VOLJĒRĀ VAI PIE ĶĒDES, viņam vajag plašumu!

Lūdzam, pajautājiet draugiem, radiem vai paziņām, noteikti kāds meklē tieši tādu uzticamu draugu!

Iveta: (+371) 29733601
Gundega: (+371) 26774592

Rēvici, Jelgavas rajons, Ozolnieku novads, LV-3045, Latvija.

http://www.kepa.lv

 

Paziņot