okidoki pakalpojumu personalizācijai izmantojiet cookies. Sīkāk

Kompānijas atvēršana pēc pasūtījuma Igaunijā

Sludinājuma numurs: 4900844

Kompānijas atvēršana pēc pasūtījuma Igaunijā

  • Atrašanās vieta Tallinn
  • Pievienots 23.02.2016 20:40

Firmu reģistrācija - mēs palīdzēsim Jums juridiski pareizi atvērt jaunu firmu.

Atbildēsim uz Jūsu jautājumiem, kuri saistīti ar jaunu firmu reģistrāciju, aizpildīsim nepieciešamos dokumentus un nosūtīsim nepieciešamos datus uz komercreģistru (ariregister).

Ja Jums nav Igaunijas pilsonības, un neesat Igaunijas e-rezidents, Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu, un mēs palīdzēsim.

Jaunu firmu pārdošana - mēs pārdodam firmas jau piereģistrētas komercreģistrā - OÜ (SIA).

Notariālā pārdošana - derēs tiem kam nav ID- kartes, vai tiem, kas nav Igaunijas rezidenti. Pieraksts pie notāra 3 dienas pirms darījuma. Pirkšanas - pārdošanas darījums notiek pārdevēja un pircēja klātbūtnē un tiek notariāli apstiprināts.

 

NB!! Visas firmas jaunas un nekad nav veikušas saimniecisku darbību.

1. 100% korporatīvo tiesību, kā arī būt par Dibinātāju vai Valdes locekli  Igaunijas kompānijā, var būt Igaunijas un ES nerezidenti.  Tas nozīmē NVS valstu pilsoņi, kā arī citu valstu pilsoņi.

2. Atvēršanas kompānijas momentā (kompānijas reģistrācija), nav nepieciešams veidot kompānijas pamat kapitālu. Viņu var vienkārši deklarēt veidojošos dokumentos, un tam jābūt 2500 EIRO. To formēšanas moments jaun-izveidota uzņēmuma īpašniekiem rodas termiņā, kurš ir atrunāts kompānijas veidošanas brīdī, veidošanas dokumentos.

3. Uz Igaunijā kompānijas veidošanas pamata, Valdes loceklis var iegūt Igaunijas uzturēšanas atļauju, uz 2 - iem gadiem, ar pagarināšanas iespēju. Dibinātais var iegūt uzturēšanas atļauju uz 5 - iem, ar iespēju iegūt patstāvīgu uzturēšanas atļauju Igaunijā, ar noteikumu investēt uzņēmumu tautsaimniecības darbībā summu 65500 EIRO apmērā. T.sk. pretendenti  uz uzturēšanas atļauju saņem ID karti.

4. Banku pakalpojuma tarifi Igaunijā pozitīvi atšķiras salīdzinot  ar banku pakalpojumiem Latvijā un citās Eiropas valstīs.

5. Igaunija šobrīd piedāvā vienu no izdevīgākajiem nodokļu sistēmām. Igaunijas uzņēmumi var efektīvi izmantot nodokļu plānošanu, jo īpaši piegādājot preces no/uz ES, kā arī kā holdingi

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Warlock OU

Reģistrācijas kods: 12962260

T. +372 53311717 (Igaunija) 

Viber: +372 53311717

Skype: ledkauplus

e-mail: ivanov@eduard.ee

Т. +371 20378771 (Latvija)

e-mail: info@warlock.ee

Paziņot