okidoki pakalpojumu personalizācijai izmantojiet cookies. Sīkāk

Latvija

Galdniecības pakalpojumi (kāpnes, durvis u.c)

Sludinājuma numurs: 7264027

Galdniecības pakalpojumi (kāpnes, durvis u.c)

  • Pievienots 17.12.2020 15:00
Rīga

Kāpņu centrs izveidos kvalitatīvas un ilgmūžīgas kāpnes pēc jūsu vēlmēm. Kāpnes tiek ražotas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un augstu tehnoloģiju iekārtas. Piedāvājumā oša, ozola, priedes vai cita masīvkoka materiāls. Kāpņu virsma tiek apstrādāta ar dažādām lakām un tonējumiem, kas ļauj sasniegt optimālu krāsu saderību ar mēbelēm un interjeru. Lakas ir uz ūdens bāzes un ir videi nekaitīgas. SIA "Livonia Design" jau vairāk kā 20 gadu liela pieredze gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs.

Durvju cents SIA "Livonia Design" piedāvā izgatavot masīvkoka durvis pēc jūsu vēlmēm. Tās izgatavojam no vērtīga koka (osis, ozols, priede u.c.). Šādu durvju ražošanai izmanto koksni bez defektiem (mezgliem un plaisām). Mēs izgatavojam koka durvis, izmantojot arī papildu elementus no citiem materiāliem (vitrāžas, metāls u.c.). Tas nodrošina plašas dizaina izstrādes iespējas dizaineriem un arhitektiem.

SIA "Livonia Design" izstrādājumi ir prestiža un labas gaumes zīme. Kvalitatīvās durvis ražojam, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un jaunāko tehnoloģiju iekārtas. Šādas durvis izcels un pasvītros jūsu individualitāti un dos īpašas gaisotnes sajūtu kā Jums un jūsu ģimenei, tā arī dārgajiem viesiem.

Atslēgvārdi:

koka kāpnes, masīvkoka kāpnes, koka trepes mājai, koka kāpnes mājai, koka kāpnes privātmājai, kāpņu ražotne, kāpņu ražošana, kāpņu izveide, kāpnes uz pasūtījumu, galdniecība kāpnes, kāpņu pasūtīšana, kvalitatīvas kāpnes mājai, kāpnes ar garantiju, ieteikt kāpnes, iesakiet kāpnes, ozolkoka kāpnes, kāpnes no oša, kāpnes no oša koka, priedes kāpnes, kāpnes no priedes, kāpnes no priedes koka, izdevīgas kāpnes, ilgmūžīgas kāpnes, kāpņu centrs, kur pirkt kāpnes, kur var pasūtīt kāpnes, kāpņu meistars, modernas kāpnes, kāpnes no izstādes.

SIA "Livonia Design"

Menedžera tel. +371 20022792 Renārs

E-pasts: renars@livoniadesign.eu

http://www.e-kapnes.lv/

Paziņot