okidoki pakalpojumu personalizācijai izmantojiet cookies. Sīkāk

Grindeks - probiotiķi

Sludinājuma numurs: 9566394

Grindeks - probiotiķi

  • Atrašanās vieta Rīga
  • Pievienots 30.01.2020 15:36

Grindeks ir vietējais zāļu ražotājs ar augstvērtīgu farmācijas pieredzi, kurš pacientiem piedāvā drošus, mūsdienīgus un Eiropas Labas ražošanas prakses standartiem atbilstošus medikamentus, kā arī augstajām kvalitātes prasībām atbilstošus uztura bagātinātājus. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir oriģinālproduktu, patentbrīvo un aktīvo farmaceitisko vielu pētniecība, izstrāde, ražošana un pārdošana. Grindeks specializējas sirds un asinsvadu, centrālo nervu sistēmu ietekmējošo, pretvēža medikamentu un un gastroenteroloģisko līdzekļu terapeitiskajās grupās. 

Mūsu preparātu starpā ir dažādi uztūra bagātinātāji un probiotiķi. Piemēram, LACTOBEX - pienskābo un bifidobaktēriju komplekss visai ģimenei (t.sk. bērniem no 3 gadu vecuma) ar C vitamīnu. C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību un palīdz samazināt nogurumu un nespēku.

Probiotiķa sastāvā esošās 6 kolonijas formējošās S. thermophilus, L. acidophilus, B. lactis, L. rhamnosus, B. longum, B. bifidum aizsargātas ar unikālu patentētu dubulto apvalku DUOLAC®, kas būtiski uzlabo baktēriju kultūru stabilitāti un nokļūšanu zarnu traktā, aizsargājot tās no ārējās vides negatīvās ietekmes, kā arī no kuņģa skābes. DUOLAC® garantē dzīvo baktēriju izdzīvošanu līdz 100 reizēm vairāk nekā baktērijas bez apvalka.

Probiotiķa sastāvā ir iekļauti 7 miljardi to pašu baktēriju, kas mīt cilvēka kuņģa-zarnu traktā.

Vairāk informācijas par mūsu preparātiem meklējiet mājas lapā!

https://grindeks.lv/lv/

Paziņot