okidoki pakalpojumu personalizācijai izmantojiet cookies. Sīkāk

VRK Travel - tūrisma aģentūra

Sludinājuma numurs: 9558520

VRK Travel - tūrisma aģentūra

Piedāvāt cenu

  • Atrašanās vieta Rīga
  • Pievienots 28.01.2020 14:46

VRK Travel - tūrisma aģentūra

VRK Travel ir tūrisma aģentūra, kas strādā Eiropas tirgū. Mūsu profils: ceļojumi ar autobusu un avio tūres organizācija pa Eiropu. Kompānijas mērķis – augstas kvalitātes ceļojumu organizācija par pieņemamām cenām, ir pieejami arī pēdējā brīža ceļojumi. Sakarā ar tūristu plūsmu palielināšanos, mūsu kompānija var piedāvāt zemākās cenas par ceļojumiem un transporta pakalpojumiem, kā arī zemas cenas viesnīcu apmešanās vietas Eiropā.

VRK Travel ir pieejami savi komfortabli autobusi, labi izveidotas attiecības ar starptautiskiem partneriem: viesnīcām, ekskursijas gidiem un prāmju kompānijām. Mūsu komanda sastāv no profesionāļiem, kuri padara mūsu tūristu atpūtu ērtu un neaizmirstamu. VRK Travel galvenais mērķis ir tūres organizācija un attīstīšana ar turpmāko realizāciju caur ceļojuma aģentūrām. Ņemot vērā pieaugošo pieprasījumu pēc tūrisma tirgū, ar 2012. gadu, VRK Travel sāk darbu pie tiešo tūres pārdošanu ceļotājiem.

Mūsu partneri ceļojumu organizācijā ir vairāk par 280 pazīstamu starptautisku uzņēmumu. Mūsu pārstāvniecības atrodas Latvijā (Rīgā), Lietuvā (Viļnā), Igaunijā, Baltkrievijā un Krievijā. Iegūt vairāk informācijas par kompāniju SIA "VRK TRAVEL", un iepazīties ar aktuālajiem piedāvājumiem mūsu potenciālajiem biznesa partneriem Jūs varat mūsu oficiālā mājaslapā.

 

https://vrktravel.com/tures/aviotures/

Paziņot

okidoki
Sludinājumi
Palīdzība